poznan-85099_1920

Regionalny Program Operacyjny Województwa Wielkopolskiego – Poddziałanie 3.3.2 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym w ramach ZIT dla MOF Poznania – informacja o planowanym naborze – czerwiec 2017 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w czerwcu b.r. planuje ogłosić konkurs na nabór wniosków w ramach Poddziałania 3.3.2 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym.

Konkurs skierowany jest do JST, państwowych i samorządowych jednostki organizacyjne, w tym państwowe jednostki budżetowe, szkół wyższych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, czy też  placówek ochrony zdrowia z obszaru ZIT MOF.

W ramach konkursu o dofinansowanie mogą ubiegać się projekt z zakresu kompleksowej termomodernizacji budynków. Preferowane będą projekty zwiększające efektywność energetyczną budynku o 60% oraz wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Maksymalny poziom dofinansowania projektu wynosi 85% kosztów kwalifikowanych. Niezbędnym dokumentem, stanowiącym podstawę ubiegania się o dofinansowanie jest posiadanie aktualnego audytu energetycznego budynku objętego projektem.

Więcej informacji odnośnie samego projektu odnajdą Państwo na stronie internetowej RPO WW pod linkiem http://wrpo.wielkopolskie.pl/.

0 komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *